Skudra Urda uz Matīšiem dodas, ciemos pie Urdas - Limbažu skola

Publicēts:

2019. gada 27. maijā Skudra Urda devās uz Burtnieku novada pirmsskolas izglītības iestādi "Namiņš", lai kopā ar mazajiem skolēniem mācītos par vidi. Tikmēr Limbažu skolēni viesojas Skudras Urdas mājā, lai piedalītos vides nodarbībās.

Par mazām un lielām lietām ir jārunā gan ar mazajiem, gan lielajiem, tādēļ Skudra Urda ciemojās pie pirmsskolēniem Matīšos, lai ar rotaļīgu noskaņojumu pārnestu zināšanas uz mūsu mazajiem. Vides nodarbībās skolēni uzzina daudz jauna par "Zero Waste"  jeb nulles atkritumu konceptu, kā arī papildina zināšanas par vides ilgtspēju.

Limbažu sākumskolas skolēni ieradās Dabas un tehnoloģiju parkā "URDA", lai kopā ar pedagogiem piedalītos vides nodarbībās, kuru tēma ir ūdens. Vides nodarbības pārsteidz nevienu vien, jo āķīgie uzdevumi liek pakustināt prātu un rokas. Siltais laiks pamodinājis daudz kukaiņus no dziļā miega, tādēļ skolēni dodas uz URDAS dabas takām pētīt, ko tad siltais laiks ir atnesis pētniekiem. Katrs, kam izdodās noķert ko kustīgu, var likt atradumu zem lupas un aplūkot guvumu. Pēc nodarbības saķertos, protams, jāatbrīvo. Limbažnieki ar svaigi uzkrātajām zināšanām un prasmēm dodas uz mājām gandarīti un prieka pilni.