ZAAO konferencē "Atkritumu apsaimniekošanas attīstība Latvijā 2020+" dalās pieredzē par vides izglītības realizēšanu

Publicēts:

Konferencē "Atkritumu apsaimniekošanas attīstība Latvijā 2020+" ZAAO dalījās pieredzē par vides izglītības realizēšanas iespējām un izaicinājumiem.

Dabas un tehnoloģijas parka "URDA" vadītāja Arita Smalkā - Boriseviča uzsvēra, ka galvenais mērķis, ar kādu ZAAO vides izglītības piedāvājums tiek realizēts, ir  mainīt sabiedrības domāšanu, kas sekmējas videi draudzīgā rīcībā, brīdī, kad cilvēks nolēmis atbrīvoties no viņam nevajadzīgas lietas. Praktiski apmācības tiek realizētas caur licencētām interešu izglītības programmām, izpētes braucieniem, tematiskiem pasākumiem, akcijām.

Konferenci rīkoja SIA "Liepājas RAS" un biedrība "Dzīvo Zaļāk!" sadarbībā ar Latvijas atkritumu saimniecības uzņēmumu asociāciju, lai izvērtētu esošo pieredzi atkritumu apsaimniekošanas jomā, kā arī kopīgi diskutētu par atkritumu apsaimniekošanas attīstības mērķiem un perspektīvu. Seminārā piedalījās nozare likumdevēji, pārstāvji, eksperti, kā arī pašvaldību un to institūciju pārstāvji.

Avots: http://www.zaao.lv/lv/zinas/zaao-konference-atkritumu-apsaimniekosanas-attistiba-latvija-2020-dalas-pieredze-par-vides