Jau šodien kampaņas "Radi, lieku neradot!" atklāšana!

Publicēts:

Ar lielu prieku ziņojam, ka kampaņu "Radi, lieku neradot!" ar tiešsaistes sarunu šodien, 27.janvārī, plkst. 13.00 atklās TV personība un vides aktīviste Kristīne Garklāva, kura pievērsīs uzmanību vietējiem un globāliem vides izaicinājumiem.  

👉 Šis ir links, ko sūtīt skolēniem, lai varētu pieslēgties tiešsaistei: https://ej.uz/tiessaistes_saruna_1, ja neizdodas pieslēgties MS Team kanālam, tad tiešsaisti varēs vērot arī URDA Facebook kontā: https://www.facebook.com/events/1354270511582482/ (arī bez reģistrēšanās Facebook).

-----

Tiešsaistes sarunu un online video lekciju plāns:

Tiešsaistes sarunas (notiks URDA Facebook konta un MS Team (linki tiks izsūtīti dažas dienas pirms konkrētā datuma)):

27.janvāris plkst. 13.00 - tiešsaistes saruna ar TV personību, vides aktīvisti Kristīni Garklāvu par “Vietējām un pasaules problēmām”.
3.marts plkst. 13.00 - tiešsaistes saruna ar SIA "Design Elevator " pārstāvjiem par tēmu  “Produkta dzīves cikls”.
23.martā (laiks tiks vēl precizēts) - tiešsaistes saruna ar SIA "Design Elevator" pārstāvjiem par tēmu “Dizaina domāšana”
6.aprīlī (laiks tiks vēl precizēts) - tiešsaistes saruna ar modes mākslinieci Baibu Ladigu-Kobajaši par tēmu "Ekodizains un atkritumu neradīšana modes biznesā"
21.aprīlī (laiks tiks vēl precizēts) - tiešsaistes saruna ar Lauru Arnicāni par tēmu “Zero waste dzīvesveids - ar ko sākt, kā noturēties, kā nepārspīlēt”

Online video lekcijas (video ierakti tiks izsūtīti pēc šī plāna):

No 28.janvāra līdz 2.martam jānoskatās trīs video lekcijas par tēmām „Atkritumu apsaimniekošana”, „Atkritumu otrreizējā pārstrāde un aprites ekonomika” un „Produkta dzīves cikls”.
No 4.marta līdz 22.martam jānoskatās video lekcija „Ekodizains”.
No 7.aprīļa līdz 20.aprīlim jānoskatās video lekcija par „Atkritumu samazināšana, pārveidošana un labošana.”

 

Dalība visās kampaņas aktivitātēs ir BEZ MAKSAS.

 

Kampaņu „Radi, lieku neradot!” (reģ. nr. 1-08/76/2020) finansē Latvijas vides aizsardzības fonds (LVAF),  realizē „Daibes ilgtspējas centrs”.

Vairāk par kampaņu: https://www.urda.lv/lv/zanis