URDA piedāvā tiešsaistes nodarbības

Publicēts:

SIA ZAAO, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, līdz 15.novembrim ir atcēlis klātienes un izbraukuma nodarbības, kā arī pasākumus Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA”.

Tāpēc, līdz 15.novembrim, URDA piedāvā attālinātās nodarbības pirmsskolām un skolām (1.-12.klasei). Online tikšanās pieejama tikai ZAAO reģiona pirmsskolām un pirmsskolas izglītības grupām. Pieteikšanās, rakstot brīva veida pieteikumu uz e-pastu: izglitiba@zaao.lv.

Pirmsskolām:
Video tiešsaistes tikšanās ar Skudru Urdu, kuras laikā Skudra Urda izstāsta stāstu par sevi un savu mājvietu, kas atrodas blakus atkritumu apsaimniekošanas poligonam "Daibe", darbojas ar bērniem pārrunājot šķirošanu, parāda multeni un nosūta printēšanai darba lapas, komiksus krāsošanai.

Skolām:
1.-6.klasei - tešsaistes nodarbība par tēmu "Es un mani atkritumi”
Teorētiska prezentācija, īsfilma, praktisks darbs (skolēni sagatavo savus paraugus) un padomi pareizai materiālu šķirošanai, komiksi (izprintējami un papildinātās realitātes materiāls), spēle „NEBARO ATKRITUMU POLIGONU”.

7.-12.klasei - tiešsaistes lekcijas:
1. “Resursi Tavās rokās” - Kas ir tavā kosmētikas maciņā?
Prezentācija, tiešsaistes saruna, uzdevumi, skolēniem iepriekš būs jāsagatavojas nodarbībai, lejupielādējot savā mobilajā telefonā noteiktu aplikāciju, kā arī jāsagatavo daži kosmētikas līzdekļu paraugi, kas atrodas mājās.

2. “Resursi Tavās rokās” - Bīstamie atkritumi.
Prezentācija, tiešsaistes saruna, uzdevumi.