2019./2020.mācību gadā SIA "ZAAO" reģiona 1.-6.klašu skolēni tiek aicināti apmeklēt pasākumu - apvienotā vides un drošības diena "Es. Vide. Drošība.".

Šī pasākuma ietvaros skolēniem būs iespēja piedalīties aktivitātēs par vides un drošības jautājumiem. SIA "Volvo Truck Latvia" un autoskola "Lauris S" nodrošinās kampaņas “Apstājies. Paskaties. Pamāj.” nodarbību. Tās ietvaros skolēniem tiks aktualizēta droša uzvedība ielu un ceļu tuvumā, īpaši stāstot – kā rīkoties, ieraugot kravas automašīnas, kā arī bērniem būs iespēja piedalīties reālu situāciju modelēšanā un pašiem apsēsties pie smagā auto stūres, un uz brīdi iejusties smagā auto vadītāja lomā.
Pasākuma ietvaros skolēniem būs iespēja tikties arī ar Latvijas Valsts policija pārstāvjiem, ar kuriem būs iespēja izrunāt arī citus drošības jautājumus. 

Savukārt mēs - Dabas un tehnoloģiju parka "URDA" pārstāvji būsim sagatavojuši iespēju skolēniem doties izpētes braucienā pa Reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru "Daibe" un piedalīties vides nodarbībā par vides un transporta jautājumiem.

 

Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots. Kad tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits - pieteikšanās tiks slēgta.

Aktuālos pasākumus var atrast šeit.