Jau izsenis ģimene ikvienam cilvēkam ir vieta, kurā veidojas viņa personība. Tā ir sabiedrības pamatelements, kura sevī glabā kultūras un paaudžu vēsturisko mantojumu, cilvēciskās vērtības, kas nosaka katra tālāko izaugsmi un dzīvi. Sabiedrībai ir jāatbalsta un jārūpējas par ģimenisko vērtību saglabāšanu. Arī mēs vēlamies dot savu artavu ģimeņu saliedēšanā, aicinot viņas piedalīties  DTP “URDA” rīkotajās Ģimenes dienās.

Mēs piedāvājam ikvienai ģimenei, draugu kopai, interesentu grupai atrast laiku un iespēju atbraukt ciemos pie mums uz Daibi, Dabas un tehnoloģiju parku “URDA”.  Šeit mēs piedāvājam visiem kopā darboties, izzināt un uzzināt vairāk par dabas norises procesiem, par mūsu mijiedarbību ar vidi mums apkārt.  Iegūstot jaunas zināšanas un pieredzi, kopā mainīt savus ikdienas paradumus, lai veidotu zaļāku un veselīgāku Latviju.

Aicinām ģimenes, savu brīvo laiku kvalitatīvi pavadīt pie mums – kopā darboties, uzzināt un mācīties.  Tādējādi pozitīvā gaisotnē gūt prieku par kopā būšanu!

Aktuālos pasākumus vari atrast spiežot šeit.