Nodarbību apraksts

2019./2020.mācību gadā SIA "ZAAO" Dabas un tehnoloģiju parks "URDA" piedāvā 1.-6.klašu skolēniem mācību programmu "Zeme. Uguns. Gaiss. Ūdens." **.

 

Mērķauditorija: 1.-6.klāsu skolēni. Tēmu saturs un metodes tiek pielāgotas atbilstoši klašu grupām (1.-3.klase, 4.-6.klase).

 

Programmas mērķis: Sekmēt skolēnu radošumu, jūtīgumu un interesi par apkārtējo vidi, dabu un cilvēkiem, kas radītu kvalitatīvas izmaiņas domāšanā, rīcībā un attieksmē pret vidi mūsdienās un nākamībā.

 

Mācību programmas ietvaros piedāvājam apgūt četras nodarbības: ZEME, UGUNS, GAISS, ŪDENS

Nodarbības laikā skolēniem būs iespēja paplašināt savas zināšanas par dabas procesiem, kā arī cilvēka un vides mijiedarbību.

Skolēniem būs:

  • jādarbojas praktiskās nodarbībās laboratorijā, lai papildinātu zināšanas par dabas procesiem,
  • būs jādodas izglītojošā ekskursijā pa RAAC "Daibe", lai uzzinātu un izprastu, kāda saistība tēmai ar atkritumu apsaimniekošanu,
  • kā arī būs jāpiedalās izzinošā pārgājienā pa dabas takām, lai iepazītu mums apkārt esošo biologisko daudzveidību un izzinātu, kā mēs paši to ietekmējam. 


Vienas nodarbības garums 3 stundas.

Nodarbību maksa:

  • SIA "ZAAO" darbības reģiona* izglītības iestādēm nodarbības ir bez maksas.
  • Pārējām izglītības iestādēm nodarbība ir par maksu. 

*SIA "ZAAO" darbības reģions.

Vieta: Nodarbības notiek Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” - blakus Reģionālajam atkritumu apsaimniekošanas centram „Daibe”, Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā, LV-4151 (sk. karti šeit).  GPS 57.454036, 25.113846

 

**Bērnu un jauniešu vides izglītības programmu vispārizglītojošām skolām interešu izglītībā ir apstiprinājusi Pārgaujas novada pašvaldība un izdevusi licenci interešu programmas "Zeme. Uguns. Gaiss.  Ūdens." 1.-6.klašu skolēniem īstenošanai uz 2 gadiem.