Marts, 2024

Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena
Svētdiena
1
Piektdiena
10:00
Inovāciju nedēļas 2024 pasākums "Kā digitalizācijas laikmetā nepazaudēt tos, kuri lieto pastkastīti?" Pieteikties
2
Sestdiena
3
Svētdiena
4
Pirmdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Jura Neikena Dikļu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Dikļos
5
Otrdiena
6
Trešdiena
09:30
Industriālās simbiozes ievadseminārs (LIFE C5 aktivitātes ietvaros)
7
Ceturtdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Ozolaines pirmsskolas izglītības iestāde
8
Piektdiena
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskola
9
Sestdiena
10
Svētdiena
11
Pirmdiena
09:30
Skudras Urdas gudrā māja (PII) Rubenes pamatskola
13:00
Vide - šodien un rīt (pieaugušajiem) Pieteikties
09:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
12
Otrdiena
09:00
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Jāņmuižas pirmsskolas izglītības iestāde
13:00
Izpētes brauciens delegācijām Cēsu novada Sociālais dienests
13
Trešdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Skultes pirmsskolas izglītības iestāde „Aģupīte”
14
Ceturtdiena
09:30
Skudras Urdas gudrā māja (PII) Cēsu pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde
18:30
Šķirošanas ABC Pieteikties
15
Piektdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Valmieras 2.vidusskolas PI grupa
11:15
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde „Ezītis”
16
Sestdiena
17
Svētdiena
18
Pirmdiena
9:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Rencēnu pamatskolas PI grupa
09:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Limbažu novada speciālā pamatskola
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
19
Otrdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Grundzāles pamatskoals PI grupa
9:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Smiltenes tehnikums
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
20
Trešdiena
09:00
''Es. Vide. Drošība.''- (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
''Es. Vide. Drošība.''- (1.-6.klasei) Pieteikties
21
Ceturtdiena
09:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Cēsu Pilsētas vidusskola
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
22
Piektdiena
23
Sestdiena
10:00
Dabas diena
24
Svētdiena
25
Pirmdiena
9:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas PI grupa
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Kocēnu pamatskola
26
Otrdiena
09:30
Skudras Urdas gudrā māja (PII) Limbažu pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde „Spārīte”
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
27
Trešdiena
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
28
Ceturtdiena
09:00
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Ozolaines pirmsskolas izglītības iestāde
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Pieteikties
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Pieteikties
29
Piektdiena
30
Sestdiena
31
Svētdiena