Oktobris, 2023

Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena
Svētdiena
1
Svētdiena
2
Pirmdiena
09:30
Skudras Urdas gudrā māja (PII) Limbažu pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde „Kāpēcītis”
09:00
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Smiltenes pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Pīlādzītis
3
Otrdiena
13:00
Pļavas izpētes diena (7.-12. klasei) pl. 13.00
09:00
Pļavas izpētes diena (7.-12. klasei) pl. 9.00
4
Trešdiena
09:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Valmieras Tehnikums
15:00
Vide - šodien un rīt (pieaugušajiem) Ekonomikas un kultūras augstskola
5
Ceturtdiena
09:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Rāmuļu pamatskola
16:00
Aprites skapja atklāšana Cēsis
6
Piektdiena
14:00
Aprites skapja atklāšana Daibē Pieteikties
7
Sestdiena
8
Svētdiena
9
Pirmdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde „Krācītes”
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Privātā pamatskola “Zaļā skola”
10
Otrdiena
18:00
Šķirošanas ABC Vācijas vides fonda projekta Valmieras aktivitāte dienesta viesnīcā Ausekļa ielā 25b
11
Trešdiena
11:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Cesvaines vidusskola
15:00
Vide - šodien un rīt (pieaugušajiem) Naukšēnu vidusskola
18:00
Šķirošanas ABC Vācijas vides fonda projekta Valmieras aktivitāte dienesta viesnīcā Eikmaņa ielā 14
12
Ceturtdiena
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Valmieras Pārgaujas sākumskola
13:00
Vide - šodien un rīt (pieaugušajiem) Valmieras novada pašvaldības dienesta viesnīcas
13
Piektdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestāde
13:00
Izpētes brauciens delegācijām Valmieras pašvaldība
14
Sestdiena
15
Svētdiena
16
Pirmdiena
09:00
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde „Vālodzīte”;
18:00
Šķirošanas ABC Vācijas vides fonda projekta Valmieras aktivitāte dienesta viesnīcā Ausekļa ielā 25b
17
Otrdiena
09:30
Skudras Urdas gudrā māja (PII) Dzērbenes vispārizglītojošā un mūzikas pamatskola pirmsskolas grupas Taurenē
13:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Cēsu 2.pamatskola
10:30
Izpētes brauciens delegācijām Latvijas Pašvaldības savienība, Kirgizstānas pārstāvju delegācija
18
Trešdiena
14:00
Vide - šodien un rīt (pieaugušajiem) Valmieras novada izglītības iestāžu direktoru vietnieki
09:00
"Es. Vide. Drošība." (1.-6.klasei) Pieteikties
19
Ceturtdiena
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Smiltenes vidusskola
13:00
Vide - šodien un rīt (pieaugušajiem) Privātā pamatskola VALMIERAS ZAĻĀ SKOLA
20
Piektdiena
09:00
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde Pasaciņa
10:00
Vide - šodien un rīt (pieaugušajiem) Mazsalacas muzejs, Mazsalacas apvienības pārvalde
21
Sestdiena
22
Svētdiena
23
Pirmdiena
09:30
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Dzērbenes vispārizglītojošā un mūzikas pamatskola pirmsskolas grupas Taurenē
09:30
Skudras Urdas gudrā māja (PII) Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde „Krācītes”
14:00
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Valmieras koprades darbnīca "DARE"
24
Otrdiena
09:00
Skudra Urda domā, meklē un atklāj (izbraukums uz PII) Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde „Buratino”
14:30
Izpētes brauciens delegācijām Vidzemes plānošanas reģions
25
Trešdiena
Pasākums
26
Ceturtdiena
Gatavošanās pasākumam
27
Piektdiena
10:00
Projekta "Dod pieci! Esi apritē!" noslēguma pasākums Pieteikties
28
Sestdiena
29
Svētdiena
30
Pirmdiena
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Valmieras 2 vidusskola
31
Otrdiena
09:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ(7.-12.klasei) Valmieras 5. vidusskola
13:30
Domāt, meklēt, atklāt URDĀ (1.-6.klasei) Smiltenes vidusskola 6.a klase
11:00
Izpētes brauciens delegācijām Limbažu pašvaldības delegācija