Aizraujošā Dabas diena URDĀ “BIO loģiski!” – Piedzīvojums visai ģimenei!

Publicēts:

23. martā SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parkā URDA norisināsies Dabas diena ar izglītojošām un aizraujošām aktivitātēm.

Bioloģisko atkritumu ceļš un jauno tehnoloģiju izpēte:

Iepazīsties ar bioloģisko atkritumu pasauli un atklāj, kā mēs varam palīdzēt mūsu planētai, pārstrādājot un izmantojot šos resursus atbildīgi.

Dodies ekskursijā uz mūsu jauno bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes rūpnīcu “Daibe”, lai redzētu, kā notiek atkritumu pārstrāde praksē.

Veselīgi našķi un dabīgās krāsas:

Veselīgo našķu meistarklase. Pievienojies Dainai Eglītei-Antonai no “Labas saknes” un pagatavo veselīgus našķus. Iemācies, kā izmantot produktus tā, lai neradītu atkritumus.

Sagatavojies Lieldienām, krāsojot olas ar dabīgajām krāsām, un iemācies, kā radīt krāsainus brīnumus, izmantojot tikai dabas piedāvātos materiālus.

Inovatīvas spēles un dabas izzināšana:

Izmēģini savas inženierprāta spējas, spēlējot LEGO spēli, lai uzzinātu, kā uzlabot ražošanas procesus.

Piedzīvo 2 km garo meža taku caur purviem, pļavām un jaunaudzēm, spēlējot orientēšanās spēli, kas tapusi “GREEN PRO” projekta ietvaros.

Aicinām uz kopīgu, videi draudzīgu pikniku! Pasākuma dalībnieki našķus sarūpē paši.

! Ņemto vērā lielo interesi un ierobežoto vietu skaitu, pieteikšanās uz pasākumu ir noslēgusies! Aicinām jūs turpināt sekot līdzi mūsu jaunumiem – ja kāda vieta atbrīvosies, mēs par to ziņosim URDAS komunikācijas kanālos. Paldies par sapratni un lielo atsaucību! 

Pasākumā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti SIA “ZAAO” un URDA tīmekļa vietnēs, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram.