Projekts “Dod pieci. Esi apritē!” gatavs doties pie jauniešiem

Publicēts:

Priecīgi ziņojam, ka veiksmīgi esam noslēguši projektā “Dod pieci. Esi apritē!” paredzēto materiālu izstrādi, lai jau 16.maijā Valmieras tehnikumā, kur notiks pirmā izbraukuma nodarbība šī projekta ietvaros, jauniešiem dotu iespēju izprast aprites ekonomikas terminus un procesus.

Projekta laikā tapuši materiāli, kas savu aktualitāti saglabās arī pēc projekta noslēguma.

  • Sadarbībā ar CILPO.LV izstrādāta interaktīva spēle “Cilpo apritīgi”, kas jauniešus vedīs aptuveni 3 km garā pastaigā, kurā, metot pastaigu cilpas, nāksies risināt arī jautājumu cilpas, izglītojošā un nedaudz asprātīgā veidā cenšoties rast atbildes uz jautājumiem par aprites ekonomiku un videi draudzīgu dzīvesveidu.

  • Neatsverams materiāls, kurš ļaus izvērst diskusiju par pilsētvides ietekmi uz klimatu, ir dizaineres Karīnas Vītiņas izstrādātais smalkais un interaktīvais pilsētvides makets.

  • Savukārt ar grafikas dizaineres Krista Jūlijas Kreišmanes palīdzību izveidotsinteraktīvs stends, kas ļaus iepazīt ābola dzīves cikla procesus.

Atgādinām, ka šī projekta ietvaros mūsu komanda dosies izbraukuma nodarbībās uz Valmieras tehnikumu (16.maijs),  Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu Cēsīs (18. un 29. maijs). Rudenī tiksimies ar Smiltenes un Balvu tehnikumu jauniešiem.
________

Projektu “Dod pieci! Esi apritē!” (projekta reģistrācijas Nr. 1-08/89/2022) finansē Latvijas vides aizsardzības fonds , realizē "Daibes ilgtspējas centrs" sadarbībā ar SIA ZAAO dabas un tehnoloģiju parku URDA.