“Uzdrīksties mainīties!” un laimē balvas

Publicēts:

Šonedēļ Vidzemes plānošanas reģiona organizētās “Vidzemes inovāciju nedēļas 2023” ietvaros, SIA “ZAAO” aicina pārbaudīt savas zināšanas virtuālajā spēlē "Uzdrīksties mainīties", atbildēt uz jautājumiem un laimēt pārsteiguma balvas.

No 20. līdz 24.februārim, apmeklējot Vidzemes inovāciju nedēļas mājas lapu un izvēloties SIA “ZAAO”(turpmāk tekstā – ZAAO) organizēto pasākumu, ikviens ir aicināts virtuāli izspēlēt spēli “Uzdrīksties mainīties”, kurā ZAAO izaicina uzdrīkstēties ikvienu gūt atbildes par to, kas notiek ar atkritumiem pēc to izmešanas konteinerā, kādēļ to apjoma samazināšana ir svarīga ne tikai ZAAO, bet ikvienam sabiedrības loceklim, ko mēs katrs varam darīt jau šodien, lai pēc iespējas ātrāk samazinātu atkritumu daudzumu. Spēle ir bez maksas, un tās laikā dalībnieki aicināti atbildēt uz dažādiem jautājumiem, atbildes uz tiem iegūstot turpat – dažādos īsos aprakstos, vizualizācijās vai video.

Kā spēlēt?

  • Lai nokļūtu spēlē, atver šo saiti  https://ej.uz/DaibeZero2023  un dodies uz priekšu, spiežot uz bultiņas, kas mirgo uz bildes.
  • Visas spēles istabas varēsi atvērt pēc kārtas, izejot iepriekšējo istabu!
  • Uzspiežot uz istabas numura, atvērsies jautājumi ar atbilžu iespējām! Katrā jautājumā izvēlies vienu pareizo atbildi!
  • Dažos jautājumos būs iespēja iegūt palīdzību, uzspiežot uz “actiņas” ikonas un atverot video, kuros varēsi sadzirdēt pareizo atbildi uz jautājumu.
  • Ja gadījumā esi kļūdījies atbildē, Tev būs dota iespēja apgriezties pie jautājuma un izvēlēties pareizo atbildi.

Starp visiem spēles dalībniekiem, kas būs izspēlējuši spēli, iesūtījuši pareizo atbildi, tiks izlozētas 3 balvas, kas palīdzēs jaunu paradumu ieviešanas ceļā!

Kopš 2019. gada Vidzemes plānošanas reģions ik gadu organizē Vidzemes inovāciju nedēļu. Šī gada tēma ir improvizācija, kurai ir liela loma darba procesā, turklāt tas ir instruments, kā radīt ilgtspējīgas inovācijas. Organizētie pasākumi palīdz mainīt sabiedrības priekšstatus par to, kas īsti ir inovācijas un kādiem nolūkiem tās pielieto. Inovāciju nedēļa paredzēta ikvienam – gan tiem, kas vēlas mēģināt, gan tiem, kas jau var dalīties pieredzē. Tāpēc ikviens interesents ir aicināts piedalīties pasākumos, lai uzdrīkstētos, zinātu, kā ir pareizi un rīkotos! 

Vairāk informācijas par Vidzemes inovāciju nedēļu un tās laikā notiekošajām aktivitātēm meklē tīmekļa vietnēs https://innovation.vidzeme.lv/lv/ un www.zaao.lv, kā arī neaizmirsti ieskatīties Vidzemes plānošanas reģiona un ZAAO sociālajos tīklos.