URDA organizē "Pļavas izpētes dienu" un "ES.VIDE.DROŠĪBA"

Publicēts:

Arī šajā mācību gadā URDA piedāvās pasākumus skolēniem (klasēm) - "ES.VIDE.DROŠĪBA" un jaunums ir "Pļavas izpētes diena". Aicinām pedagogus pieteikt savas klases uz apmācību dienām, lūgums ņemt vērā, ka vietu skaits ierobežots.

1. DTP URDA pasākums 1.-6.klašu skolēniem "ES.VIDE.DROŠĪBA"

Lai aktualizētu skolēniem zināšanas, prasmes par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu un izzinātu dažādu transportlīdzekļu ietekmi uz vidi, URDA rīkos pasākumu "Es. Vide. Drošība.". Pasākumi notiks dabas un tehnoloģiju parkā "URDA" 28.septembrī, 19.oktobrī, 23.novembrī un 14.decembrī no plkst.9.00 līdz 12.00 un no 13.00 līdz 16.00. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās - https://www.urda.lv/lv/pasakumi/pieteikties-pasakumiem

Kopā ar DTP "URDA" mācību vadītājiem skolēni diskutēs par dažādiem pārvietošanās veidiem un transporta ietekmi uz gaisa kvalitāti, kā arī apmeklēs atkritumu poligonu - cik nozīmīgs transports ir smagā kravas automašīna atkritumu apsaimniekošanā.
Savukārt, lai skolēni mācētu ievērot ceļu satiksmes noteikumus, satiekoties ar smagajām kravas automašīnām un autobusiem, kopā ar autoskolas "Lauris S"  vadītāju un instruktoru Lauri Starikovu būs iespēja iejusties smagās automašīnas šoferīša lomā, iesēžoties šofera vietā pie stūres un pārliecināties, cik sarežģīti ir pamanīt gājējus.

2. DTP URDA pasākums 7.-12.klašu skolēniem "Pļavas izpētes diena"

Augu nozīme dabā ir ļoti būtiska, tāpēc URDA dod iespēju piedalīties pļavas izpētes dienā, kas notiks dabas un tehnoloģiju parkā "URDA" 7.oktobrī un 14.oktobrī no plkst.9.00 līdz 13.00. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās - https://www.urda.lv/lv/pasakumi/pieteikties-pasakumiem

Pļavas izpētes dienā pētīsim bites dzīves ciklu – kopā ar biteniekiem ielūkosimies stropā, izgaršosim medu un izzināsim bites nozīmi dabā. Kā arī gatavosim sēklu bumbas, pētīsim kukaiņus un dosimies Meža takā.

 

Abos pasākumos varēs piedalīties noteikts klašu skaits.

!!!! Piedāvājums paredzēts tikai SIA ZAAO darbības reģiona izglītības iestādēm (karte šeit).