2023./2024.mācību gadā SIA "ZAAO" sava apsaimniekošanas reģiona 1.-6.klašu skolēniem piedāvā apmeklēt pasākumu - apvienotā vides un drošības diena "Es. Vide. Drošība." Daibē.

Šī pasākuma ietvaros skolēniem būs iespēja piedalīties aktivitātēs par vides un drošības jautājumiem. Tikšanās ar aktīvajiem un fantastiskajiem autoskola "Lauris S" pārstāvjiem, kuri nodrošinās nodarbību “Apstājies. Paskaties. Pamāj.”. Tās ietvaros skolēniem tiks aktualizēta droša uzvedība ielu un ceļu tuvumā, īpaši stāstot – kā rīkoties, ieraugot kravas automašīnas, kā arī bērniem būs iespēja piedalīties reālu situāciju modelēšanā un pašiem apsēsties pie smagās automašīnas stūres, un uz brīdi iejusties smagā autotransportlīdzekļa vadītāja lomā.

Kā jaunums šajā mācību gadā - pasākumam pievienosies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ar savu izglītojošo nodarbību, kuras laikā skolēni uzzinās noderīgu informāciju par ugunsdrošības jautājumiem. Kāds sakars ugunij, drošībai un atkritumiem? To noskaidrot varēs ikviens, kas apmeklēs šo izglītojošo pasākumu!
Tikšanās laikā VUGD pārstāvji skaidrosim pareizas rīcības algoritmu, ja redz ugunsgrēku, gan arī kopīgi izspēlēs ar skolēniem situācijas, kas ļaus izprast, cik liela loma ir zināšanām par apkārtējo vidi, lai ikviens no mums būtu drošībā. Kārtīga istaba, mājas pagalms, skolas sols – arī šie vienkāršie soļi ļauj padarīt katra ikdienu drošāku!

Savukārt mēs - Dabas un tehnoloģiju parka "URDA" pārstāvji būsim sagatavojuši iespēju skolēniem doties izpētes braucienā pa Reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru "Daibe" un piedalīties vides nodarbībā par vides un transporta jautājumiem.

Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots. Kad tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits - pieteikšanās tiks slēgta.

Aktuālos pasākumus un pieteikšanās iespējas uz tiem vari atrast spiežot šeit.