SIA "Volvo Trucks Latvia"

2018.gada sākumā uzsākot sadarbību ar kampaņas iniciatoru un organizētāju “Volvo Truck Latvia”, tika veikta ZAAO smago automašīnu marķēšana ar kampaņas “Apstājies. Paskaties. Pamāj.” speciālajām uzlīmēm, kā arī veikta šoferu apmācība un turpmāk reizi mēnesī norisināsies kopīgi organizētas bērnu mācības Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “ Daibe”. Pirmās apvienotās mācības notika 2018.gada 31. janvārī.

2017. gada kampaņas “Apstājies. Paskaties. Pamāj.” ietvaros zināšanas par ceļu satiksmes drošību ieguvuši vairāk nekā 5000 bērni dažādās apdzīvotas vietās visā Latvijā. Tās ietvaros bērniem skolās tika mācīta droša uzvedība ielu un ceļu tuvumā, īpaši stāstot – kā rīkoties, ieraugot kravas vai citu liela izmēra automašīnu.
Latvijas skolu atsaucība bija tik liela, ka kampaņa turpināsies arī 2018. gadā un šogad tās ietvaros, sadarbībā ar ZAAO vismaz reizi mēnesī “Volvo Truck Latvia” piedalīsies mācībās Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”, kur ikdienā bez atkritumu apsaimniekošanas ZAAO realizē arī interešu izglītības programmu vides izglītībā skolēniem. Turpmāk “Daibē” skolēniem būs iespēja arī piedalīties reālu situāciju modelēšanā, kā arī pašiem apsēsties pie smagā auto stūres un uz brīdi iejusties smagā auto vadītāja lomā.

ZAAO kā sociāli atbildīgam uzņēmumam ir būtiski uzlabot apkārtējo vidi, veidojot klientu un sabiedrības vides apziņu un ietekmējot ikdienas paradumu maiņu, lai vide mums apkārt kļūtu tīrāka, glītāka un drošāka. Tādēļ novērtējam un atbalstām sociālo kampaņu “Apstājies. Paskaties. Pamāj.”, kas aktualizē drošību uz ceļa un veicina jaunu, svarīgu paradumu rašanos. Mūsu uzņēmuma lielo automašīnu vadītāji turpmāk pamās bērniem, lai pārliecinātos, ka viņi ir ieraudzīti. Aicinām arī citus tā darīt.

Vairāk par SIA "Volvo Trucks Latvia" - https://www.volvotrucks.lv/